• Zadzwoń do nas


    533 669 422

  • Napisz do nas


    kontakt@afrotena.pl

Odwołanie wizyty/zmiana terminu

Szanowni Państwo,
Mając na uwadze Państwa komfort oraz oczekiwania, jak również nasze profesjonalne podejście do pracy – wymagające każdorazowego przygotowania się do umówionej wizyty, uprzejmie prosimy Państwa, o poinformowanie Poradni o odwołaniu i/lub ustaleniu nowego terminu wizyty, na dzień przed uzgodnionym terminem.

Można to zrobić w prosty sposób – dzwoniąc pod numer +48 533 669 422.

W przypadku nieodwołania i/lub braku zmiany terminu wizyty, będziemy zmuszeni prosić Państwa o opłacenie wizyty (pomimo Państwa nieobecności) - przed umówieniem się na kolejną konsultację.

Dodatkowo ze strony Poradni będą Państwo otrzymywać dzień przed wizytą - wiadomość sms z informacją o terminie, godzinie i cenie wizyty w celu jej potwierdzenia. 

Jeżeli życzą sobie Państwo opracowania jadłospisu na kolejną wizytę - biorąc pod uwagę nasze dotychczasowe doświadczanie - niezbędne będzie wcześniejsze opłacenie usługi przygotowania jadłospisu poprzez przelew na konto (nr konta znajduje się na stronie w zakładce „Cennik - Nr konta”).

Powyższe działania pozwolą Nam na lepszą organizację pracy oraz na skrócenie czasu oczekiwania pacjentów na przyjęcie do Poradni.

Zespół Poradni AFROTENA
facebook