• Zadzwoń do nas


    533 669 422

  • Napisz do nas


    kontakt@afrotena.pl

Nasza misja

Dieta rozpoczyna się w umyśle

Często to w głowie jest największa blokada powstrzymująca nas przed zdrowym stylem życia. Niejednokrotnie okazuje się, że największym problemem nie jest jadłospis, ale to, co myślimy. Kiedy poradzimy sobie z tymi emocjonalnymi problemami, odkryjemy, że to nasze myśli i słowa przeszkadzały nam nie tylko w wytrwaniu na diecie, ale każdej innej aktywności: od budowania związku po sukces zawodowy. A kiedy zmienimy nastawienie, nasz umysł stanie się bardziej otwarty na nowe pomysły, w tym kulinarne. Otwieramy się na nowe smaki.

Jesteśmy po to, aby pomóc Tobie zmieniać swoje nawyki dzień po dniu. Drogą do sukcesu nie będzie więc kolejna „dieta cud”, przewracająca do góry nogami Twój sposób odżywiania, tylko powolna, ale za to konsekwentna zmiana dotychczasowego postępowania w kierunku ZDROWEGO STYLU ŻYCIA.

W Twoich zmianach wspierać Cię będą nasi doświadczeni specjaliści, dzięki temu łatwiej Ci będzie osiągnąć swój zamierzony cel. Naszym dążeniem jest poprawa Twojego zdrowia, lepsze samopoczucie, a nagrodą zapewnienie zgrabnej i szczupłej sylwetki.

Zawsze najlepszym momentem na rozpoczęcie zmiany swoich nawyków żywieniowych jest tu i teraz. Jutro – to tylko kolejny dzień!

facebook