• Zadzwoń do nas


    533 669 422

  • Napisz do nas


    kontakt@afrotena.pl

Międzynarodowea konferencji „MedTrends 2015 – Polsko-Brytyjskie Forum Nowoczesnej Ochrony Zdrowia", 27-28.03.2015, Zabrze

MIĘDZYNARODOWEA KONFERENCJI „MEDTRENDS 2015 – POLSKO-BRYTYJSKIE FORUM NOWOCZESNEJ OCHRONY ZDROWIA", 27-28.03.2015, ZABRZE

W dniach 27-28 marca 2015r. w Zabrzu odbyła się Międzynarodowa konferencja „MedTrends 2015 – Polsko-Brytyjskie Forum Nowoczesnej Ochrony Zdrowia"

W konferencji udział wzięli czołowi eksperci m.in. z dziedziny kardiologii, kardiochirurgii, diabetologii. Głównym celem była wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami sektora nauki, medycyny, nowych technologii i rozwiązań telemedycznych oraz świata biznesu z Polski, Wielkiej Brytanii i innych krajów europejskich na temat wdrażania i kierunków rozwoju nowoczesnych rozwiązań w medycynie, ze szczególnym uwzględnieniem narzędzi e- i m-Zdrowia.

Jako pracownik naukowy przedstawiłam na konferencji temat pt. "Ocena aktywnego stylu życia w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych z zastosowaniem nowoczesnych systemów pomiarowych doświadczenia Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie", który spotkał się z dużym zainteresowaniem uczestników.

Link do zdjęć z konferencji: http://medtrends.pl/galeria/

dr Agata Gaździńska

<< Powrót

facebook